Komentáře

Zde můžete psát své komentáře.

17 komentářů u „Komentáře

 1. Dobrý den.
  Ctěl bych si v červenci zachytat na berounce, ale nechci si kupovat kvůli jednomu nebo dvoum týdnům celosvazovou povolenku.V květnu mi bude 16let a kolik by mě stála hostovací povolenka na 1týden nebo na 2týdny..

  Děkuji za odpověď Vojtěch.

  • Dobrý den,v případě vašeho členství v kterékoli organizaci rybářského svazu,je možno zakoupit krátkodobou povolenku pro středočeský kraj,kam spadá i Berounka.Cena týdenní 450,čtrnáctidenní 600kč.Možno zakoupit v naší organizaci kdykoli po telefonické domluvě.tel:604561287.Stačí?
   Hospodář MO Rakovník Petr Rec

 2. Dobrý deň. Chtěla bych se zeptať, kdy se může chytať na rybnikach, která jsou ve vašej sprave jako podrevír Rakovnicky potók. Mam celosvazovu povolenka a rada bych se to dozvedela. Predem dekuji za odpoveďu. Irina S.

  • Dobrý den, na Rybníčkách se smí chytat nyní denně od 07:00 do 18:00 hod. Dále je platné vše dle rybářského řádu – doporučuji prostudovat před započetím lovu.
   S pozdravem Zilcher

 3. Dobrý den,
  nevím kdo spravuje vaše internetové stránky,ale bylo by dobré je také aktualizovat.Hlavně co se týče cen povolenek a také datumu schůze,je rok 2018 a stále tam máte staré informace.Krejčí

  • Dobrý den,
   naprosto oprávněná kritika. Stránky budou aktualizovány nejpozději do konce tohoto týdne.
   S pozdravem
   David Zilcher

 4. Prosím, aby jste aktalizovali na těchto stránkách informace o povolenkách na rok 2018. Je tam informace, že od brigád jsou osvobození členové starší 65 let a v tabulce pak 66 let a starší. Mě je 65,5 tak bych rád věděl co platí. Jsem od brigád osvobozen ? Díky

  • Omlouvám se za čekání na odpověd,
   Ročník 52 a starší jsou osvobozeni od brigád a mají nárok na levnější povolenku.Nemusí tedy brigádu odpracovat ani platit.Za MO Rakovník Petr Rec hospodář.

 5. Dobry den, rada bych se zeptala zda na reviru 411 134 – Olesna je lov pro rok 2017 povolen pouze na povolenku vydanou MO CRS Rakovnik pro tento revir a jine povolenky zde neplati, nebo zde mohu chytat na mimopstruhovou celosvazovou povolenku? Diky za info.

 6. Dobrý den

  Od 1.1.2017 je možnost provozovat na Bartoňském rybníku sportovní rybolov na svazovou povolenku. Na tomto rybníku proběhlo v říjnu 2015 vandalské vypuštění a následně záchranný výlov. V zarybňovacím plánu MO Rakovník pro rok 2016 se o Bartoňském rybníku nehovoří. Proto bych se rád zeptal, zda je tento nový revír již zarybněn, případně zda se zarybnění teprve plánuje … ?

  • Dobrý den, od 1.1 2017 je Bartoňský rybník ve společné rybolovu, kde je možno provozovat rybářské právo na povolenky krajské a celosvazové. Rybník je od podzima 2016 zarybněn dle zarybňovacího dekretu. Pro bližší informace mně prosím kontaktujte.
   Petr Rec hospodář MO.
   Tel:604561287

 7. Poděkování všem na MO Rakovník, kteří se podíleli, a to (nemaluou dřinou), sportovniho rybaření,. Krásné prožité Vanoce, PF 2017 a Petruv zdar . R.B.

 8. Z jakého důvodu se zavírají všechny vody najednou na měsíc,když v ostatních organizacích se hájí průběžně podle obsádky jednotlivé revíry.nikde se nezavřou všechny najednou…Jste pohodlní-máte to vžité a všichni rybáři v této organizaci reptají pouze u vody a né na členské schůzi.Mělo by se začít o tom uvažovat.

  • Dobrý den,
   začněme odpověď trochu obsáhleji. Je dobré si připomenout jaké revíry MO ČRS Rakovník obhospodařuje a o jaké revíry se jedná. Revíry, které máte na mysli, jsou pouze nádrže revíru 411070 a nyní nově i revír 411134, který byl dříve RMV a býval pro lov nedravých ryb od října uzavřen. V době uzavření nádrží je možné lovit na vlastním toku Rakovnického potoka 411070, dále na revíru 411004 a revíru 411177, toť mimopstruhovky pod správou MO Rakovník. Vlastníte-li územní nebo celosvazovou mimopstruhovou povolenku, můžete též navštěvovat revíry okolních MO, např. Nové Strašecí, Ruda, Křivoklát apod. Rybářských revírů je v okolí dostatek, jen je potřeba přečíst si bližší podmínky lovu. Rybníky jsou zavřeny z důvodu zachování části násady i pro sportovní rybolov, nikoliv pouze pro tvz. rybáře „masňáky“. Pokud máte další dotazy k věci, rádi Vám je zodpovíme na členské schůzi a když nás navštíví více členů s dotazy, budeme jedině rádi. Odpovídá se lépe, pokud je více posluchačů. S pozdravem Petr Rec, hospodář MO ČRS Rakovník

 9. Dobrý den chci se zeptat jestli nevadí ze brigády zaplatim v březnu? Kolik bude stát územní povolenka s Olesnou a brigadou a se vším co k tomu patří! Děkuji za odpověď

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *