Komentáře

Zde můžete psát své komentáře a dotazy. Příspěvky  – anonymy, hanlivé, vulgární popř. jinak odporující dobrým mravům – nebudou na stránkách MOČRS Rakovník zveřejněny.

 

13 komentářů u „Komentáře

 1. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, od kolika hodin bude výlov Žákova rybníka? Nikde jsem nenašla čas, jen datum. Děkuju. S pozdravem Jana Boumová

 2. Co mám dělat když se mi rozmočil členský lístek ve vodě a ještě nemám povolenku pro rok 2019?

 3. Dobrý den,
  pokud se někdo ptáte na Polák tak dnes 22.4.2019 jsem byl informován novím majitelem u vody, že chytám na soukromém rybníku, který je od ledna mimo svaz. Slušným jednáním a vysvětlením jsme byli ponecháni na místě s tím že příští návštěvu budeme mít za 200 Kč. Svaz to prý slovil siťema na podzim a ryb je tu minimálně. Proběhne čištění a zarybnění na podzim. Tel. na provozovatele je 737 974 352. Tak Petrův zdar na jiných vodách… Boško.

 4. Hezký den ,chtěl bych se optat ohledně rybníku polák.Jestli je stále zařazen v mimo pstruhových revírech či soukromá voda.Děkuji

  • Dobrý den,
   jestli z rybnika bude soukromý revir- tuto informaci bohužel nemáme k dispozici.
   Od 01.01.2019 rybník POLÁK, revír 411 70 – podrevír 2 rakovnického potoka, již není součástí společného rybolovu Českého rybářského svazu.

 5. Dobrý den.Bude v letošním roce otevřen revír Bory?V případě že ano kdy se bude zarybňovat.Děkuji za odpověď.

  • Dobrý den. Rybník Bory je otevřen od 1.2 2019. Již byl z části zarybněn a dozarybnění proběhne z výlovu Hostokryjského rybníka. Bližší informace na členské schůzi.

   Matoušek Jaromír.

 6. V plánu výlovů máte napsáno : 17.11. 2018 rybník Polák. Z jakého důvodu ?
  Odbahnění či neprodloužení smlouvy s vlastníky ?

  • Dobrý den,
   vlastník rybníku se bohužel rozhodl ukončit smluvní vztah s MOČRS Rakovník, rybník i s přilehlými pozemky bude pronajímat jinému subjektu. Z tohoto důvodu neplatí pro rybník podzimní uzavírka pro sportovní rybolov (z důvodu zarybnění od 03.10.- 08.11.)
   Petrův zdar
   David Zilcher

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *