Dětské závody Bory 2022

ČRS MO Rakovník dne 11.6.2022 uskutečnila pod záštitou města Rakovník tradiční dětské rybářské závody na rybníku Bory. Závodů se zúčastnily děti do ročníku 2007.

Závodilo se ve dvou kategoriích. 1. kategorie ročník 2007 – 2011. 2. kategorie ročník 2012 a mladší. Prezentace byla zahájena v 7 hodin, závodilo se od 8 do 11 hodin. Závodník lovil na jeden prut. Bylo povoleno lovit veškeré druhy ryb a přepočet byl 1 cm = 1 bod. Závodů se zúčastnilo celkem 32 závodníků. 18 v kategorii mladších a 14 v kategorii starších. Po ukončení závodů a přepočítání bodů došlo k vyhlášení výsledků rybářských závodů a předání cen. Výsledky naleznete zde …

Díky finanční podpoře města Rakovník mohli být všichni závodníci za své snažení odměněni cenou. Vzhledem k nižší účasti závodníků každý obdržel balíček několika cen.

Pořádáním dětských závodů dochází k zapojení mládeže do činnosti rybářského svazu, ochraně přírody a životního prostředí. Tímto naše organizace děkuje městu Rakovník za finanční podporu dětských rybářských závodů a věříme, že i v budoucnosti bude k dětem takto štědrá.